5 niesamowitych zastosowań filcowania jedwabiu

Filcowanie jedwabiu jest jednym z najbardziej niezwykłych i unikalnych rzemiosł. Jest bardzo łatwe do wykonania i wymaga minimalnego wysiłku.

Od lat zajmuję się tym rzemiosłem, a teraz zebrałam kilka niesamowitych sposobów jego wykorzystania. Przyjrzyjmy się im.

Zrób własne akcesoria do włosów

To jedno z najlepszych zastosowań filcowania jedwabiu. Wiele fashionistek wykorzystuje tę technikę do tworzenia własnych akcesoriów do włosów. Nie tylko sprawią one, że Twoje włosy będą się wyróżniać, ale także ochronią je przed uszkodzeniami słonecznymi.

Stwórz niepowtarzalne dzieło sztuki

Jedna z moich najlepszych przyjaciółek sfilcowała ostatnio kapelusz, który został wykonany z jedwabnego szalika. Kapelusz był bardzo interesujący i wzbudzał ciekawość wśród ludzi. Ludzie zawsze pytają mnie, czy można filcować kapelusze z jedwabiu, czy nie. Moja przyjaciółka powiedziała, że jest to możliwe.

Zrób uroczy i osobisty prezent

To jedno z najlepszych zastosowań filcowania jedwabiu. Możesz stworzyć naprawdę uroczy i spersonalizowany prezent dla swoich bliskich. Możesz zrobić ładną poszewkę na poduszkę lub inny produkt, jaki tylko chcesz.

Chroń swoje dzieci

Moja córka uwielbia bawić się na świeżym powietrzu. Uwielbia poznawać świat i oglądać różne rzeczy. Niestety, bardzo często ulega poparzeniom słonecznym, a to z powodu braku odpowiedniej ochrony. Postanowiłam więc zrobić dla niej kapelusz, wykorzystując filcowanie jedwabiu. Ochronił ją przed poparzeniem słonecznym i sprawił, że wyróżniała się wśród innych.

Wnioski:

Mam nadzieję, że podobał się Wam ten artykuł. To była moja pierwsza próba napisania czegoś na bloga, więc proszę o pozostawienie opinii w komentarzach poniżej. Nie krępuj się też udostępnić go swoim przyjaciołom i rodzinie.