7 najlepszych wskazówek, jak zrobić domowe szpilki do kieszeni

Jestem pewna, że słyszałeś już o szpilkach i ich zastosowaniu, ale dlaczego mamy je w kieszeni? Są one najlepszym sposobem na zapisanie czegoś. To także najlepsze narzędzie do naprawy luźnej lub podartej koszuli.

Jestem też pewna, że nie chcesz ich kupować gdziekolwiek, ponieważ nie jest to takie proste. Są one sprzedawane wszędzie, ale jest wiele powodów, dla których nie mamy ich w kieszeni. Dlatego dziś podzielę się z Tobą listą 7 pomysłów na kieszonkowe szpilki DIY, które pomogą Ci wykonać je w domu.

Materiały:

Możesz użyć dowolnego materiału, ale tutaj omówię materiały, które są dostępne na rynku.

1. Drewniane szpilki do ubrań

2. Karton

3. Taśma

4. Elastyczna strona

5. Nożyczki

6. Papier woskowany

7. Plastik

Wnioski:

Pierwszym materiałem, którego użyjemy, będą drewniane szpilki do ubrań. Są to najbardziej powszechne szpilki do ubrań dostępne na rynku. Wykonane są z drewna i są bardzo wytrzymałe. Problem polega jednak na tym, że nie można ich zrobić od podstaw.

Jeśli więc chcesz je zrobić, możesz odwiedzić lokalny sklep, w którym sprzedaje się drewniane szpilki. Kolejnym elementem jest tektura, która jest powszechnie używana do produkcji szpilek. Jest to również najbardziej powszechna rzecz, jaką można znaleźć na rynku. Można je kupić w lokalnych sklepach lub w sklepach internetowych.

Aby je wykonać, należy kupić drewniane patyczki, tekturę, taśmę, nożyczki, papier woskowany i plastik.

Podsumowanie:

Teraz, gdy wiesz już o materiałach, możesz je wykonać. Pierwszym krokiem, który musisz wykonać, jest przyklejenie drewnianych patyczków do tektury i przyklejenie ich taśmą. Teraz możesz wyciąć szpilki do ubrań. Po ich przycięciu możesz dodać papier woskowany, a następnie gumkę.