Jak zrobić piękną jedwabną tkaninę wstążkową

Kiedy mówimy o jedwabnej tkaninie wstążkowej, automatycznie myślimy o pięknej sukni. Ta sukienka może być noszona na weselach, imprezach i innych specjalnych wydarzeniach. Jednakże, jeśli jesteś początkującym w jedwabnej tkaniny wstążki podejmowania, to lepiej poprosić profesjonalny jedwab wstążka twórca tkaniny, ponieważ jest to dość skomplikowane.

Tkanina jedwabna składa się z nici jedwabnych i bawełnianych. Nici jedwabne są bardzo drogie, dlatego przy ich zakupie należy wybierać jedwab najlepszej jakości.

Zaczynajmy:

Potrzebna będzie maszyna do szycia, stół do szycia i igła. Następnie należy zaopatrzyć się w nożyczki, wstążkę i nić.

Zacznij od pocięcia wstążki na równe kawałki. Następnie weź jeden kawałek i umieść go na maszynie do szycia. Następnie wyszyj na nim prostą linię. Ważne jest, aby przeszyć linię prostą w taki sposób, aby obie strony były wyrównane.

Następnie należy utworzyć trójkąt. Utnij wstążkę w taki sposób, aby dwa rogi trójkąta były skierowane w tę samą stronę. Następnie trzeba go przyszyć, wyciągając róg do środka linii prostej.

Kontynuuj pracę z pozostałymi elementami. Zaleca się wykonanie w sumie 10 elementów. Następnie należy przeciąć linię prostą na pół.

Weź drugi kawałek i powtórz powyższą czynność. Następnie należy zszyć linię prostą w taki sposób, aby obie strony były wyrównane.

W ten sposób powstanie trójkąt. Kontynuuj z pozostałymi częściami. Zaleca się wykonanie w sumie 8 elementów.

Następnie należy przeciąć linię prostą na pół. Powtórz powyższy proces.

Wytnij pozostałe kawałki w równych rozmiarach. Upewnij się, że są one równo rozmieszczone.

Następnie należy zszyć linię prostą w taki sposób, aby obie strony były wyrównane. Zaleca się wykonanie w sumie 4 elementów.

Przetnij linię prostą na pół. Powtórz powyższą czynność.

Na koniec należy przyszyć linię prostą w taki sposób, aby obie strony były wyrównane. Zaleca się wykonanie w sumie 2 elementów.

Wnioski:

Ważne jest, abyś był osobą doświadczoną w tworzeniu tkanin z jedwabnej wstążki. Jeśli tak nie jest, nie należy próbować jej wykonać. Będziesz potrzebował dużo cierpliwości i czasu.